2011 ÖSYM YGS Tercih Sonuçları ( Yerleştirme Sonuçları )


Bir arkadaşın aklına uyupda YGS yerleştirme yani tercih sonuçları için sabırla beklediğim 13 ağustos tarihi gerçek değilmiş oysa ki. Şimdi bir hafta daha beklemek zorundayım. Aslında sonuçlar açıklansa da açıklanmasa da değişen birşey olmayacak ama olsun bekleyiş sona erecek en azından (:  İşte ÖSYM nin 2011 ÖSYM YGS Tercih Sonuçları ( Yerleştirme Sonuçları ) için yaptığı resmi açıklama : 

BASIN DUYURUSU

(12 Ağustos 2011)

2011-ÖSYS: Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

ÖSYS yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemleri tamamlanma aşamasındadır.

Yerleştirme sonuçları 19 Ağustos 2011 Cuma günüt saat 15.00’dan itibaren ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Adaylara duyurulur.

                                                                                                                                        ÖSYM Başkanlığı
4 sene önce yazılmıştır.
12 Ağustos 2011 Cuma günü, 23:48 gibi Gündem kategorisine "Veysel ÖZKAN" tarafından yazıldığı sanılan bu yazıyı, RSS 2.0 ile takip edebilir, geri izleme ile web siteniz üzerinden takip edebilir veya yazarı sevindirmek amacı ile yorum bırakabilirsiniz .Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 137 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

WeyseL
“Farzlardan sonra en kıymetli amel, müslüman kardeşini sevindirmektir.” [H.Ş. - Taberânî]